4. kolo; I. B třída sk. B – sobota 27.8.2022 16:30 hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Cigán Antonín – Štefek Petr, Kotzur Daniel (C), Ohřál Adam (69´ Vitásek Matěj) – Šramel Michal – Janoš Vojtěch, Burda Jan (55´ Mička Václav), Strýček Michal, Kozel Jan – Mika Ondřej, Koval Miroslav (69´ Faika Martin).
Náhradníci: Dihel Tomáš, Janoš Jan, Jeziorski Pavel Karel, Vitásek Matěj, Faika Martin, Kozák Josef, Mička Václav.
Vedoucí mužstva: Vitásek Dalibor
Trenér: Buhla Daniel
Asistent trenéra: Faika Martin
Masér/zdravotník: Juhová Terezie
R: PETROŠ Radim; AR1: VAICKORN Tomáš; AR2: ŠKROB Michal.
0:1 6´ Strýček Michal
1:1 12´ Pašník Tomáš
2:1 35´ Zápotočný Ladislav
3:1 38´ Stárek Miroslav
4:1 39´ Pašník Tomáš
5:1 41´ Zápotočný Ladislav
5:2 53´ Kozel Jan
6:2 60´ Zápotočný Ladislav
7:2 86´ Stejskal Jan
ŽK: Domácí: 65´ Hruzík Pavel.
Hosté: 62´ Ohřál Adam, 87´ Šramel Michal.
ČK: Domácí: –0–.
Hosté: –0–.
Diváků: 100 platících.
V tabulce naši muži 14. místo; 0. bodů. Vede: Hlubina B 9. bodů.
Poslední: Bohuslavice 0. bodů.
SK Bohuslavice – TJ Sokol Kobeřice 1:9 (1:3)
8. kolo; mladší žáci 1+7 sk. A; sobota 27.8.2022 v 13:00 hod.; 20 diváků.
Sestava SK Bohuslavice:
Jiřík Jáchym – Barč Alexander, Blokša Oliver, Boček Matyáš, Buhla Tobiáš, Cejpek Patrik, Dominik Matouš, Faika Matěj, Fridrich Petr, Mokrý Robin (C), Ječmínek Dominik.
Náhradníci: Harasim Štěpán, Krajíček Jan, Krautwürst Maxmilián, Kroupa Martin, Liška Martin, Mikšík Štěpán, Mokrá Eliška, Pawlik Patrik, Pospěch Adam, Štefek Jakub, Theuer Patrik.
Hlavní pořadatel: Kučera Martin
Vedoucí: Janoš Jan
Trenér: Liška Vít
Naši branku dával: Theuer Patrik
V tabulce naši mladší žáci: 2. místo 0. bodů. Vedou: Kobeřice 3. body.
TJ Sokol Hať – SK Bohuslavice 0:3 (0:1)
4. kolo; Starší žáci 1+8 sk. A; neděle 28.8.2022 v 12:00 hod., 20 diváků.
Sestava SK Bohuslavice:
Dospíšil Jakub, Fojtík Tomáš, Ječmínek Ondřej, Schuppík Marek (C), Moric Karel, Newrzella Daniel, Mašík Tobias, Benek Matěj, Vitásek Jakub.
Náhradníci: Janík Nikolas, Janoš Vojtěch, Liška Marek, Mokrý Robin, Dominik Matouš, Fridrich Petr, Theuer Patrik.
Vedoucí: Cyrus Jakub
Trenér: Šramel Michal
Asistent trenéra: Janoš Jan
Naše branky dávali: 2x Vitásek Jakub, 1x Newrzella Daniel.
V tabulce naši starší žáci: 2. místo, 3. body; Vedou: Štěpánkovice, 3. body.
Poslední: Šilheřovice, 0. bodů.