FK Sokol Mokré Lazce – SK Bohuslavice (Píšť) 0:12 (0:5)
7. kolo; STARŠÍ ŽÁCI 1+8 SK. A; pondělí 18.9.2023 v 17:00 hod. diváků: neuvedeno.
7. kolo; PŘEBOR MUŽI – sobota 16.9.2023 v 15:00 hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Mička Václav, Šramel Michal, Štefek Petr (83´ Ohřál Adam) – Benek Matěj – Dudek Šimon (46´ Janoš Jan), Janoš Vojtěch, Koska Tadeáš – Koval Miroslav (C) (90´ Janoš Adam), Kotzur Daniel (75´ Faika Martin) – Kozel Jan (51´ Krajíček Jan).
Náhradníci: Janoš Adam, Ohřál Adam, Faika Martin, Cigán Petr, Janoš Jan, Krajíček Jakub, Mika Ondřej.
SK Bohuslavice – TJ Háj ve Slezsku 18:12 (10:6)
6. kolo; MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 1+4 SK. D; úterý 12.9.2023 v 17:00 hod. Diváků: 30.
6. kolo; PŘEBOR MUŽI – neděle 10.9.2023 v 16:00 hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Kanovský Jakub (72´ Vitásek Matěj), Janoš Vojtěch, Dominik Ivo (78´ Faika Martin) – Benek Matěj – Dudek Šimon (62´ Janoš Jan), Kotzur Daniel, Koval Miroslav (C), Mička Václav – Tilleczek Tomáš (62´ Štefek Petr) – Kozel Jan.
Náhradníci: Štefek Petr, Janoš Jan, Faika Martin, Ohřál Adam, Vitásek Matěj.
6. kolo; STARŠÍ PŘÍPRAVKA 1+5 SK. E; čtvrtek 7.9.2023 v 17:00 hod. Diváků: 20.
5. kolo; STARŠÍ ŽÁCI 1+8 SK. A; neděle 3.9.2023 ve 14:15 hod. Diváků: 40.
Sestava SK Bohuslavice:
Dospíšil Jakub – Liška Marek, Mašík Tobias, Lasák Štěpán, Fojtík Tomáš, Lébl Martin, Krajíček Jan (C), Vitásek Jakub, Lasák Vít.
Náhradníci: Mokrý Robin, Dominik Matouš, Granzer Lukáš, Habura Martin, Nábělek Filip, Obrusník Šimon, Dominik Tomáš, Badej Tomáš.
5. kolo; PŘEBOR MUŽŮ – sobota 2.9.2023 v 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Kanovský Jakub, Kotzur Daniel, Dominik Ivo (17´ Ohřál Adam) – Benek Matěj – Dudek Šimon (67´ Polomský Tomáš), Koval Miroslav (C), Mička Václav – Koska Tadeáš, Cigán Petr (73´ Buhla Daniel) – Kozel Jan (46´ Janoš Jan)
Náhradníci: Ohřál Adam, Janoš Jan, Polomský Tomáš, Buhla Daniel, Štefek Petr, Tilleczek Tomáš.
4. kolo; PŘEBOR MUŽI – neděle 27.8.2023 v 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Kanovský Jakub (66´ Štefek Petr), Faika Martin, Koska Tadeáš – Dominik Ivo (80´ Cigán Petr) – Mička Václav (66´ Janoš Jan), Koval Miroslav (C), Kotzur Daniel (73´ Benek Matěj) – Vojtěch Janoš, Tilleczek Tomáš (86´ Dudek Šimon) – Kozel Jan.
Náhradníci: Benek Matěj, Mika Ondřej, Cigán Petr, Janoš Jan, Štefek Petr, Ohřál Adam, Dudek Šimon.
3. kolo; PŘEBOR MUŽI – neděle 20.8.2023 v 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Dudek Šimon (46´ Štefek Petr), Faika Martin, Benek Matěj (46´ Vašenka Jan) – Dominik Ivo (63´ Janoš Jan) – Mička Václav, Koval Miroslav (C), Kotzur Daniel – Janoš Vojtěch (83´ Mika Ondřej) – Kozel Jan, Tilleczek Tomáš (78´ Cigán Petr).
Náhradníci: Mika Ondřej, Vašenka Jan, Cigán Petr, Janoš Jan, Štefek Petr, Ohřál Adam.
2. kolo; PŘEBOR MUŽI – neděle 13.8.2023 v 15:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Večerek Martin – Benek Matěj (60´ Kanovský Jakub), Faika Martin, Koska Tadeáš – Dominik Ivo (60´ Štefek Petr) – Mička Václav, Koval Miroslav (C) (80´ Janoš Jan), Kotzur Daniel (73´ Ohřál Adam) – Janoš Vojtěch – Kozel Jan (70´ Dudek Šimon), Tilleczek Tomáš.
Náhradníci: Mika Ondřej, Kanovský Jakub, Janoš Jan, Dudek Šimon, Štefek Petr, Ohřál Adam.