14. kolo; I. B třída sk. B – sobota 17.6.2023 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Kozel Jan – Kanovský Jakub, Šramel Michal (C), Štefek Petr (46´ Ohřál Adam) – Dominik Ivo (46´ Benek Matěj) – Mička Václav (77´ Mika Ondřej), Janoš Vojtěch, Burda Jan (74´ Cigán Petr), Koska Tadeáš – Faika Martin (52´ Tilleczek Tomáš), Koval Miroslav.
Náhradníci: Ohřál Adam, Janoš Jan, Tilleczek Tomáš, Mika Ondřej, Benek Matěj, Jeziorski Pavel Karel, Cigán Petr.
26. kolo; I. B třída sk. B – sobota 10.6.2023 17:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Jeziorski Pavel Karel – Štefek Petr (77´ Ohřál Adam), Šramel Michal (C), Koska Tadeáš – Dominik Ivo – Mička Václav, Kotzur Daniel (46´ Mika Ondřej), Burda Jan (77´ Vitásek Matěj), Janoš Vojtěch, Tilleczek Tomáš – Koval Miroslav
Náhradníci: Mika Ondřej, Faika Martin, Ohřál Adam, Vitásek Matěj, Buhla Daniel.
11. kolo; Přebor dorostu sk. A; středa 7.6.2023 v 17:30 hod. Diváků: 65.
Sestava SK Bohuslavice:
Nguyen Josef Long – Křepelka Dominik, Lorek Václav, Dudek Šimon (C), Ostárek Adam,Kučera Tomáš – Duchoň Jan, Krajíček Jakub – Jeziorski Pavel Karel, Janoš Adam, Kupčík Sebastián.
Náhradníci: Lasák Jakub, Theuer Jan, Vitásek Jakub, Janoš Vojtěch, Maško Jan, Fojtík Tomáš, Mašík Tobias.
25. kolo; I. B třída sk. B – neděle 4.6.2023 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Kozel Jan – Dominik Ivo (87´ Ohřál Adam), Šramel Michal (C), Koska Tadeáš – Benek Matěj – Janoš Vojtěch, Kotzur Daniel (46´ Strýček Michal), Burda Jan (74´ Mika Ondřej), Mička Václav ( 74´ Štefek Petr) – Koval Miroslav (74´ Faika Martin), Tilleczek Tomáš.
Náhradníci: Strýček Michal, Mika Ondřej, Štefek Petr, Faika Martin, Ohřál Adam, Jeziorski Pavel Karel.
10. kolo; Mladší žáci 1+7 sk. A; středa 31.5.2023 v 17:00 hod. diváků: neuvedeno
Sestava SK Bohuslavice:
Cejpek Patrik Dominik – Mokrý Robin, Barč Alexandr, Blokša Oliver, Dominik Matouš, Fridrich Petr, Krajíček Jan, Krautwürst Maxmilián, Theuer Patrik, Blokša Max, Stuchlík Ondřej, Pawlik Patrik.
24. kolo; I. B třída sk. B – sobota 27.5.2023 16:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Nguyen Josef Long – Štefek Petr (46´ Dominik Ivo), Hrubý Filip, Koska Tadeáš – Janoš Vojtěch, Šramel Michal (C), Mička Václav (69´ Faika Martin) – Burda Jan (69´ Cigán Petr), Kotzur Daniel
(46´ Strýček Michal) – Koval Miroslav (75´ Ohřál Adam), Tilleczek Tomáš.
Náhradníci: Cigán Petr, Dominik Ivo, Strýček Michal, Faika Martin, Ohřál Adam.
23. kolo; I. B třída sk. B – sobota 20.5.2020 11:00hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Nguyen Josef Long – Kanovský Jakub (46´ Štefek Petr), Šramel Michal (C), Koska Tadeáš – Benek Matěj – Mička Václav (70´ Mika Ondřej), Dominik Ivo, Burda Jan (70´ Cigán Petr), Tilleczek Tomáš (87´ Ohřál Adam) – Kozel Jan, Kotzur Daniel (78´ Faika Martin)
Náhradníci: Hrubý Filip, Cigán Petr, Mika Ondřej, Štefek Petr, Faika Martin, Ohřál Adam.
Naši muži měli hrát v sobotu 27.5.2023 od 17:00 hod. v Darkovicích, zápas je přesunut o hodinu dříve, tedy 27.5.2023 od 16:00 hod. Děkujeme za pochopení.
18. kolo; starší přípravka 1+5 sk. D; úterý 16.5.2023 v 17:00 hod. Diváků 12.
Sestava SK Bohuslavice:
Cejpek Patrik Dominik – Barč Alexandr, Faika Matěj, Štefek Jakub, Blokša Max, Krautwürst Maxmilián, Blokša Oliver, Liška Martin, Stuchlík Ondřej, Beran Patrik, Balaschková Vivien.
22. kolo; I. B třída sk. B – sobota 13.5.2023 16:30hod.
Sestava SK Bohuslavice:
Jeziorski Pavel Karel – Štefek Petr (66´ Mika Ondřej), Hrubý Filip (66´ Ohřál Adam), Koska Tadeáš – Benek Matěj, Šramel Michal (C) – Burda Jan (74´ Faika Martin) – Mička Václav, Strýček Michal, Dominik Ivo – Kotzur Daniel.
Náhradníci: Buhla Daniel, Mika Ondřej, Faika Martin, Ohřál Adam.